Tenisowy jubileusz dziennikarzy. Przed nami 60. mistrzostwa Polski

Warszawskie korty OSIR Solec będą miejscem zmagań dziennikarzy-tenisistów, którzy w dniach 11-13 czerwca będą rywalizowali w mistrzostwach Polski przedstawicieli świata mediów. Będzie to wyjątkowa, bo jubileuszowa – 60. edycja. Walka o tytuły będzie rozgrywana w singlu, deblu i mikście z podziałem na kategorie wiekowe.

Początek mistrzostw zaplanowany jest na piątek, 10 czerwca. Dzień wcześniej będzie miało miejsce losowanie i ustalenie harmonogramu gier. Pierwszego dnia turnieju w akcji będzie można zobaczyć singlistów. Gry podwójne zostały bowiem przewidziane na sobotę i niedzielę.

Należy podkreślić, że w grach pojedynczych i podwójnych zagrają wyłącznie dziennikarze – członkowie zwyczajni Klubu Media, który jest organizatorem imprezy. Dla tzw. członków wspierających zaplanowano turniej VIP, w którym wezmą udział również przyjaciele dziennikarskiego środowiska oraz zaproszeni goście.

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy MEDIA i odbędzie się dzięki finansowej pomocy Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Więcej informacji na temat turnieju można znaleźć na stronie http://www.mediatenis.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s