Dzień Niepodległości na kortach. Przed nami czwarta edycja Pucharu Niepodległości!

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Klub Dziennikarzy MEDIA organizuje Ogólnopolski Turniej Dziennikarzy w Tenisie o Puchar Niepodległości. W dniach 9-11 listopada na kortach WKT Mera w Warszawie rywalizować będą nie tylko dziennikarze, ale również zaprzyjaźnieni ze stowarzyszeniem zawodnicy.

Poprzednie edycje turniejów o Puchar Niepodległości cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem (w 2018 roku udział wzięło ponad 100 zawodniczek i zawodników). Nie inaczej jest w tym roku. Miłośnicy tenisa z różnych części Polski z chęcią świętują niepodległość na kortach. Tym bardziej, że imprezie towarzyszy znakomita atmosfera.

W tym roku rywalizacja będzie toczyła się w trzech kategoriach: gra podwójna mężczyzn w kategorii +90 lat i w kategorii +110 (w tym przypadku młodszy z pary musi mieć powyżej 35 lat) oraz mikst w kategorii +80 lat, gdzie młodsza/młodszy z pary musi mieć powyżej 35 lat.

Turniej Dziennikarzy o Puchar Niepodległości jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W zorganizowaniu turnieju pomagają nam także m.in. Lexus Polska, Strefa Tenisa, Promar, Euro Holding, Runek Hurtowy Bronisze oraz Pacific Polska.

Zachęcamy do odwiedzenia kortów WKT Mera w Warszawie w dniach 9-11 listopada (sobota-poniedziałek) oraz śledzenia oficjalnego fanpage’a turnieju – Puchar Niepodległości na Facebooku. Wyniki on-line będą natomiast dostępne w systemie korty.org.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s