W stolicy powalczą o medale. Przed nami 58. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie

W dniach 14-16 czerwca 2019 r. dziennikarze-tenisiści opanują warszawskie korty WKT Mera. To właśnie tam będzie toczyła się rywalizacja o medale 58. Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Tenisie. Kolejny raz turniej odbędzie się dzięki finansowej pomocy Ministerstwa Sportu i Turystyki.  

Od ostatniego mistrzowskiego turnieju, dziennikarze i pracownicy mediów, których pasją jest tenis, nie mieli wiele czasu na przygotowanie formy do zbliżającej się imprezy w stolicy. Niespełna dwa miesiące temu w Pabianicach rywalizowali oni bowiem w 41. Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy. Wtedy spotkania były rozgrywane na kortach z twardą nawierzchnią, a w czerwcu zawodnicy będą walczyli na kortach ziemnych.

Mimo że do rozpoczęcia letnich mistrzostw pozostały tylko dwa tygodnie, organizatorzy ze Stowarzyszenia Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy MEDIA przyjmują zgłoszenia (ostatni dzień zapisów przypada na 3 czerwca br.). O ile w rywalizacji singlowej udział mogą wziąć tylko dziennikarze i pracownicy mediów, o tyle w grze podwójnej zagrać mogą również tzw. członkowie wspierający Stowarzyszenie (o tym jak zostać członkiem wspierającym można przeczytać TUTAJ), którzy utworzą parę z dziennikarzem.

Szczegółowe informacje na temat turnieju, zgłoszeń oraz możliwości zakwaterowania można znaleźć na w/w stronie internetowej Stowarzyszenia.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s