Dziennikarze ponownie zagrają w Olsztynie. Przed nami 57. mistrzostwa Polski!

Po raz drugi z rzędu Olsztyn będzie gościł dziennikarzy-tenisistów rywalizujących w mistrzostwach Polski dziennikarzy. W dniach 31 maja – 3 czerwca na kortach Olsztyńskiego Klubu Tenisowego Jodłowa przy ul. Olimpijskiej rozgrywana będzie już 57. edycja letnich mistrzostw.

Rywalizacja będzie toczyła się na kortach ziemnych. Wszystko wskazuje na to, że mecze będą rozgrywane na kortach otwartych, ponieważ prognozy pogodowe są bardzo optymistyczne. Gdyby jednak aura nie dopisała, do dyspozycji będą korty zadaszone.

W poprzednim roku mazurski klimat służył Monice Nowinowskiej, Tomaszowi Barańskiemu, Januszowi Chorzępie i Antoniemu Gutowskiemu. Oni cieszyli się z mistrzowskich tytułów w swoich kategoriach w grze pojedynczej.

57. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie honorowym patronatem objął prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. Impreza odbędzie się dzięki finansowej pomocy Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zapisy do turnieju trwają do 25 maja (biuro@mediatenis.pl). Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora, Stowarzyszenie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy Media.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s