Czas na tenisa plażowego. Współpraca z Polską Federacją Tenisa Plażowego rozpoczęta!

Miło mi poinformować, że w ramach współpracy z Polską Federacją Tenisa Plażowego na łamach bloga będą pojawiały się informacje na temat wciąż mało popularnej, ale prężnie rozwijającej się w naszym kraju dyscypliny, jaką jest tenis plażowy. Na dobry początek garść informacji o turniejach, które miały miejsce na początku marca!

W dniach‭ ‬10-11.03.2018‭ ‬r. miały miejsce dwa turnieje międzynarodowe w tenisie plażowym na terenie Centralnego Ośrodka Sportowego w Spale.‭ ‬Dzięki wieloletniej pracy włożonej‭ w jak najszersze propagowanie tej niszowej dyscypliny w Polsce,‭ ‬na turnieju spotkały się drużyny z takich państw jak:‭ ‬Włochy,‭ ‬Łotwa,‭ ‬Czechy,‭ ‬Niemcy,‭ ‬Szwajcaria,‭ ‬Izrael wraz‭ z naszymi polskimi zawodnikami.‭ ‬Polska Federacja Tenisa Plażowego wypracowała sobie dobrą opinię związaną z organizacją wydarzeń sportowych, dzięki czemu z roku na rok odwiedza nas je coraz więcej tenisowych przyjaciół, nie tylko z naszego kraju.

Reprezentanci Polski pokazują się na coraz lepszym poziomie gry,‭ ‬co udowodniła damska część właśnie podczas turniejów w Spale.‭ Nasze‬ dziewczyny zagarnęły zarówno‭ w jednym jak i drugim turnieju wszystkie miejsca na podium do spółki z Łotyszkami (ex aequo zajęły trzecie miejsce).‭ ‬Panowie również nie dawali za wygraną,‭ ‬walczyli do samego końca,‭ ‬dzięki czemu w drugim turnieju zagwarantowali sobie trzecie miejsce.

‭Końcową klasyfikację turniejów znajdziecie TUTAJ.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s