Halowe mistrzostwa Polski dziennikarzy wracają na korty Legii Warszawa

Już po raz 40. zostaną rozegrane halowe mistrzostwa Polski dziennikarzy w tenisie. Jubileuszowa edycja imprezy zostanie rozegrana na kortach warszawskiej Legii w dniach 16-18 marca. Organizatorem mistrzostw jest Stowarzyszenie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy Media.

Od kilku dni przyjmowane są zapisy do turnieju. Każdy uczestnik może rywalizować maksymalnie w dwóch kategoriach. Istotnym zapisem w regulaminie rozgrywek jest ten mówiący o tym, że tzw. członkowie wspierający Klub Media mogą zagrać w deblu lub mikście z zastrzeżeniem, że jedna osoba z pary musi być dziennikarzem, który jest członkiem rzeczywistym.

Halowe mistrzostwa Polski dziennikarzy w tenisie wracają na korty Legii po dwuletniej przerwie. W 2016 i 2017 roku przedstawiciele mediów walczyli na twardych kortach w Pabianicach. W tym pierwszym przypadku w kategorii OPEN najlepszy był Jerzy Wasowski, natomiast rok później triumfował Grzegorz Święcicki, aktualny lider rankingu dziennikarzy-tenisistów.

Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane pod adresem mailowym: biuro@mediatenis.pl. W wiadomości prócz imienia i nazwiska należy podać rok urodzenia, nazwę redakcji oraz kategorie, w których chce się wystąpić.

Szczegółowe informacje dotyczące zbliżających się mistrzostw oraz możliwości dołączenia do stowarzyszenia i składkach członkowskich można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.mediatenis.pl. Tam wkrótce ma pojawić się pełny program zbliżającego się turnieju.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s