Córka Baghdatisa nie przepada za Nadalem. „On nie jest zbyt miły!“

Nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci są spontaniczne i nie boją się mówić tego, co myślą. Ta autentyczność często daje powody do śmiechu dorosłym. Tak też jest w przypadku córki Marcosa Baghdatisa, Zahary. Poczas tegorocznego Australian Open doświadczony Marcos był gościem programu Kia Open Drive. Podczas przejażdżki samochodem głównym tematem było zachowanie jego blisko 6-letniej córki podczas jego spotkania z Rafą Nadalem w 2017 roku. Okazuje się, że urokliwa Zahara nie przepada za liderem światowego rankingu…

Oglądanie zachowania córeczki Baghdatisa podczas wspomnianej rywalizacji Marcosa z Nadalem sprawia, że uśmiech sam rysuje się na twarzy. Widać, że mała Zahara bardzo przeżywa mecze taty – gestykuluje, pokrzykuje i przede wszystkim robi zabawne miny. W czasie spotkania Baghdatisa z Rafą momentami była załamana, ale też… przerażona.

Podczas programu Marcos przytoczył zabawną rozmowę ze swoją córeczką po meczu z Hiszpanem. – Powiedziała mi: „Tatusiu, muszę ci coś powiedzieć. Ten człowiek, z którym ostatnio grałeś nie jest zbyt miły“. Powiedziałem jej: „To Rafa Nadal, jeden z najlepszych tenisistów świata. Dlaczego mówisz, że nie jest zbyt miły?“ Ona odparła: „Ponieważ nie pozwolił ci wygrać zbyt wielu punktów“ (śmiech).

Fot. Steve Collis/Flickr.com/ licencja (CCBY 2.0)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s