Naciągi tenisowe: Jakie znaczenie ma kolor? [ANKIETA]

Odpowiednio dobrany naciąg tenisowy jest jednym z najważniejszych elementów składających się na grę każdego zawodnika, niezależnie od poziomu zaawansowania. Obecnie na rynku sprzętu tenisowego można znaleźć różnego rodzaju struny naturalne, wielowłókniste czy poliestrowe. Różnią się one nie tylko materiałem, z którego są produkowane, ale również jakością i… kolorystyką. Jak bardzo ta ostatnia kwestia jest istotna dla graczy?

Niegdyś chyba nikt nie zastanawiał się nad kolorem naciągu, ponieważ grano naturalnymi strunami wytwarzanymi z jelit. Obecnie naturalne naciągi cieszą się dużą popularnością wśród zawodowych tenisistów, ale dla wielu amatorów są po prostu zbyt drogie. Producenci oferują różnego rodzaju wielowłókniste odpowiedniki, ale i tak największy wybór mamy wśród strun poliestrowych.

Niekiedy patrząc na asortyment sklepów tenisowych można dostać oczopląsu. Wszystko dlatego, że obecnie można kupić naciągi praktycznie w każdym kolorze. Pytanie, jak duże znaczenie dla graczy ma sam kolor strun? Jeżeli moglibyście wybrać naciąg, który pasuje Wam pod względem samej gry, to w jakim kolorze chcielibyście go mieć? Poniżej możecie głosować w ankiecie, która trwa do niedzieli 18 lutego do godz. 23:59.

Jednocześnie zachęcam do obserwowania profilu na Facebooku. Tam jeszcze w tym tygodniu będzie do wygrania wysokiej jakości naciąg wielowłóknisty w kolorze… naturalnym! 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s